Чорногорія скасувала обов'язкові довідки з негативним ПЛР-тестом на коронавірус для перетину кордону іноземцями.
Про це повідомила пресслужба посольства України в Чорногорії.
Відтепер іноземці можуть в'їжджати до країни без тестування на коронавірус — таке рішення було ухвалено через зниження кількості хворих на COVID-19 у Чорногорії.
Крім того, у країні буде відновлено міжміське сполучення, однак святкування Нового року за старим стилем (14 січня) у закладах заборонено. Кафе та ресторани працюватимуть із 7:00 до 20:00, але без живої музики.
Контекст. Чорногорія посилила карантинні обмеження ще 22 грудня. Через те під час новорічних свят іноземним туристам доводилося проходити тестування на коронавірус або дотримуватися режиму самоізоляції. Крім того, у країні було введено комендантську годину.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Ревізія стану енергетичного сектору після зими та заяв про «енергетичне перемир’я»
We make it Grain: реєстрацію на міжнародну конференцію Grain Ukraine 2025 відкрито