Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Протести, комендантська година та закриття кордонів: як Європа посилила карантин

Карантин у Європі. Фото: УНІАН

Карантин у Європі. Фото: УНІАН

В Україні почалося січневе посилення карантину. Уряди європейських країн вирішили посилити протикоронавірусні заходи ще до Різдва. Однак такі заходи викликали хвилю обурення серед населення різних країн.

Водночас деякі європейські країни вже почали масову вакцинацію від коронавірусу.

Протести проти локдауну в Чехії

Так, у Чехії пройшли протести проти посилення карантинних обмежень, які ввів уряд. Мітингувальники переконані, що закриття ресторанів, магазинів і шкіл призведе до того, що ціна пандемії для економіки зросте, передає DW.

Протестувальники виступали з плакатами: «Зупиніть коронавірусний терор» і «Ми не вівці». Їхня кількість склала декілька тисяч, крім того, вони не дотримувалися дистанції та не носили захисні маски.

Організатори акції — власники ресторанного бізнесу та фітнес-тренери. Крім того, що локдаун негативно вплине на економіку, демонстранти вважають, що карантин погано вплине на психічне здоров'я людей.

Продовження локдауну у Франції

У Франції вже розпочалася кампанія з вакцинації, однак влада вирішила продовжити введені протикоронавірусні обмеження. Бари та ресторани залишаться закритими упродовж наступних тижнів, хоча їх планували відкрити вже 20 січня.

Також не працюватимуть музеї, кінотеатри та виставкові зали. А комендантську годину продовжено до 20 січня.

Залишається закритим кордон із Великою Британією через новий штам коронавірусу.

Карантин у Великій Британії

Велика Британія також оголосила про введення карантину через погіршення ситуації з коронавірусом. Однак країна вже почала масову вакцинацію, що повинно покращити ситуацію з кількістю захворювань.

Епідеміологічна ситуація ускладнилася в Великій Британії через поширення нового, ще більш заразного штаму коронавирусу.

Закриття кордонів в Австрії

Австрія закрила свої кордони з Чеською Республікою і Словаччиною. Невеликі прикордонні переходи будуть повністю закриті, а на більших працюватиме фіксований контроль.

При в'їзді до Австрії турист повинен підписати документ, який підтверджує, що він відправляється на карантин. В іншому випадку у в'їзді буде відмовлено.

Водночас буде дозволено в'їзд особам, які працюють у цій країні. Проте прикордонникам необхідно пред'явити докази того, що у подорожуючих є роботодавець в Австрії.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини