Facebook Pixel

Данілов пояснив, чому Україна не реагує на санкції США проти Коломойського

Фото: скриншот

Фото: скриншот

Україна не реагує на американські санкції проти Ігоря Коломойського та народних депутатів Олександра Дубінського й Андрія Деркача, бо не отримувала від США відповідних документів. Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав в ефірі «Радіо НВ».

«Якщо країна, яка ввела санкції, передаватиме свої документи в Україну, ми розглядатимемо їх у відповідних інститутах, після чого можуть відбуватися ті процеси, про які ви зараз говорите. Це не моя примха чи якогось іншого члена РНБО — ми маємо справу з документами», — заявив він.

Telegram Logo

Контекст. 5 березня Ігор Коломойський і найближчі члени його сім'ї потрапили до санкційного списку США. Там українського бізнесмена звинувачують у причетності до масштабної корупції. Вашингтон заявив, що чекає від Києва розслідування обставин виведення коштів із Приватбанку та іншої кримінальної діяльності Коломойського.

Президент Володимир Зеленський подякував США за санкції та «за допомогу в деолігархізації України».

На початку січня США ввели санкції проти семи фізосіб і чотирьох українських компаній. Під обмеження потрапив, зокрема, депутат Олександр Дубінський. Підставою для запровадження санкцій проти нього стала публікація «плівок Деркача» й розкручування цієї теми в медіа з метою, як вважають у США, вплинути на результати виборів президента США. Андрія Деркача в США було визнано агентом РФ.

1 лютого Дубінського виключили з фракції «Слуга народу», а 15 березня — з однойменної партії.

Коментарі

Всі новини