Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У ЗСУ оцінили шанси здійснення росією «килимових» бомбардувань в Україні

Чи є загроза килимових бомбардувань в Україні. Фото: Telegram / Оперативний ЗСУ

Чи є загроза килимових бомбардувань в Україні. Фото: Telegram / Оперативний ЗСУ

Росіянам аби отримати змогу провести так звані «килимові» бомбардування необхідно для початку завести свої літаки углиб української території. Натепер, з урахуванням усієї наявної в Україні протиповітряної оборони, для ворога більш раціонально завдавати по нашій території дистанційних ударів, розповів речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат.

Quote«Ми не Сирія, яка не має засобів ППО. У рф є Ту-160 і Ту-95 – це стратегічна авіація. Їм не потрібно нікуди залітати. Вони завдають удари крилатими ракетами, які у дефіциті, як і "Іскандери" та "Калібри". Тому вони не можуть завдавати багато масованих ракетних ударів, щоб знищувати інфраструктуру", — зазначив він в етері телемарафону..

Ігнат також зазначив, що російське військо у Сирії використовувало снаряди по 200-500 кг. В Україні агресор їх також застосовував – у Маріуполі та Ізюмі. У цих населених пунктах не було опору систем ППО. З огляду на це, однією з першочергових цілей українських захисників було унеможливлення входження пілотованої російської авіації на територію України.

Quote«Російська авіація не залітає на територію України, а лише у прифронтових зонах ми бачимо її активність. Поки вони мають засоби лише дистанційно завдавати ударів. Якщо залітатимуть – потраплятимуть у зону дії нашої ППО», — додав він.

Контекст. В останньому звіті Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень (Rusi) аналітики допускають, що росія, цілком ймовірно, може застосувати ті ж самі методи бомбардувань, які вона використовувала в Сирії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини