Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський Червоний Хрест обікрав український. Міжнародна Федерація не відреагувала

Червоний Хрест рф вкрав майно в українського Червоного Хреста в Криму. Фото: redcross.ru

Червоний Хрест рф вкрав майно в українського Червоного Хреста в Криму. Фото: redcross.ru

Російське Товариство Червоного Хреста присвоїло майно, що належить Червоному Хресту України. При цьому Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця на це жодним чином не відреагував. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Йдеться про майно Українського Товариства Червоного Хреста в тимчасово окупованому Криму, а саме: 10 приміщень у власності (641 кв м) з оргтехнікою разом, а також 6 одиниць автомобільної техніки

Лубінець заявив, що звернувся до Міжнародної Федерації за роз'ясненнями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Станом на сьогодні, відповіді я не отримав. Можу зробити висновок, що фінансові внески рф до Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця цінніші за самі цінності організації... З 2014-го року до сьогодні ми не бачили ані публічного осуду цієї крадіжки, ані внутрішньої роботи щодо повернення майна Українському Товариству та компенсації вартості нерухомого майна», — наголосив він.

Контекст. Нагадаємо: минулого місяця російський Червоний Хрест оголосив про старт збору коштів для «підтримки родин російських мобілізованих і військових». В українському Товаристві закликали партнерів із Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця вжити «жорстких заходів» проти своїх колег за порушення основоположних принципів організації.

Наприкінці серпня російські окупанти навмисно обстріляли з артилерії евакуаційну базу українського Червоного Хреста, що розташована в Слов’янську.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини