Буславец ліквідує держконцерн «Ядерне паливо»

Державний концерн «Ядерне паливо» знаходиться в процесі підготовки до ліквідації через невиконання поставленого завдання щодо створення виробництва паливних збірок для вітчизняних АЕС.

Про це заявила т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславец в ході її перебування на «Східному гірничо-збагачувальному комбінаті» і за підсумками аудиту компанії, передає «Укрінформ».

«Концерн «Ядерне паливо» не виконав свою функцію з будівництва заводу ядерного палива. Тому після аудиту цієї компанії було прийнято рішення про недоцільність подальшого функціонування. В даний час проводиться підготовка до ліквідації», — зазначила т.в.о.

Telegram Logo

Держконцерн «Ядерне паливо» створений з метою організації на території України окремих елементів ядерно-паливного циклу, таких як виробництво комплектуючих ядерного палива для атомних електростанцій та збирання паливних касет.

У складі концерну «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», «Смоли» (колишній Придніпровський хімічний завод) з виробництва іонообмінних матеріалів і «Український науково-дослідний і проектно-розвідувальний інститут промислової технології».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини