Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бразилія вийшла в світові лідери по захворюваності COVID-19

Бразилія вийшла в світові лідери по захворюваності інфекцією COVID-19, кількість хворих тут вже перевищила 1 млн осіб, або більше третини всіх заражених у світі.

Більш того, недостатнє тестування в цій країні вказує на те, що заражених може бути в рази більше, повідомляє у своєму огляді The Bell.

Стрімке зростання захворюваності спостерігається і в кількох штатах США, де чисельність інфікованих подолало рівень 100 тис. осіб і наближається до рівня захворюваності в Нью-Йорку.

Через інфекцію президент Дональд Трамп змушений був вчора провести зустріч з виборцями в Оклахомі в закритій арені на 19 тис. осіб.

Згідно з новими даними, строгість обмежувальних заходів проти поширення інфекції виявилася не так важлива. Bloomberg пише, що портативні пристрої типу фітнес-трекер здатні стати надійною системою раннього попередження зараження. Одні дослідники кажуть, що вони здатні попередити зараження з точністю до 90% за три дні до появи симптомів COVID-19. Інші стверджують, що значущі аномалії пульсу можуть проявитися через дев'ять днів.

Росія в метриці цього дослідження потрапила в категорію «повільне і суворе» поширення. Уже п'ятий день під ряд в РФ реєструється менше 8 тис. нових інфікованих. У Москві кілька днів відзначається рекордно низький з квітня приріст інфікованих.

Обмежувальні заходи в регіонах РФ продовжуються на два місяці за зразком Москви. Мер столиці Сергій Собянін вважає, що для виходу зі стану епідемії обмеження краще зберегти на найближчі тижні, а краще на пару місяців.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини