Facebook Pixel

«Сталевий фронт» почав виробництво захисних екранів для БМП Bradley

«Сталевий фронт» почав виробництво захисних екранів для БМП Bradley

«Сталевий фронт» почав виробництво захисних екранів для БМП Bradley

Компанія «Метінвест» розпочала виробництво захисних екранів для американських БМП М2 Bradley.

До комплектів додаткового захисту для радянських танків та американських M1 Abrams додалися спеціальні конструкції для бойових машин Bradley. Про це розповів операційний директор групи «Метінвест» Олександр Мироненко.

Зараз «Сталевий фронт» виробляє захисні екрани для:

  • радянських танків Т-64 і Т-72
  • M1 Abrams
  • БМП Bradley

Сучасні американські бойові машини раніше не стикалися з дронами і тому виявилися вразливими до них.

M1A1SA-Ukr Abrams з комплектом додаткового захисту

M1A1SA-Ukr Abrams з комплектом додаткового захисту

На танку M1 Abrams захисні екрани повністю закривають башту, моторний відсік, а також щілини, куди може залетіти дрон і заклинити башту або знерухомити танк. Це підвищує боєздатність танка та впливає на можливість евакуації з поля бою.

Екрани виготовляються зі сталі підприємств «Метінвесту». Виготовлення одного комплекту для Abrams займає до 10 днів. Для радянських танків — 2-3 дні. Після цього відбувається тестування на полігоні, військові надають зворотний зв'язок, і якщо все добре, починається масове виробництво.

Quote«Найголовніші відгуки, які ми отримуємо, — це вдячність бійців за те, що ми допомогли їм залишитися живими й продовжувати бити ворога», — підкреслив Мироненко.

Важливість БМП Bradley на полі бою

Bradley є важливими на полі бою з кількох ключових причин:

  • Мобільність і швидкість: Bradley забезпечують швидке пересування підрозділів, дозволяючи швидко реагувати на зміну тактичної ситуації і проводити маневри для флангових атак чи відступу.
  • Захист піхоти: Bradley захищає піхотинців від стрілецької зброї, артилерійських осколків та деяких видів мін, що значно підвищує виживаність солдатів у бойових умовах.
  • Вогнева підтримка: Оснащені потужним озброєнням, включаючи 25-мм автоматичну гармату, протитанкові ракети TOW і кулемети, Bradley ефективно знищують ворожу піхоту, легкоброньовану техніку і навіть танки.
  • Розвідка і спостереження: Сучасні системи спостереження і зв’язку на Bradley дозволяють командуванню отримувати важливу інформацію про розташування та пересування противника, сприяючи кращій координації бойових дій.

Нагадаємо, що у серпні 2023 року група «Метінвест» налагодила серійне виробництво «ловців ланцетів», які захищають військову техніку ЗСУ від атак російських дронів.

Ми пропонуємо підтримати збір на тепловізійні камери для батальйону ударник безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка. Кожен донат буде подвоєний благодійним фондом Київської школи економіки KSE Foundation.

Вдвічі більше донатів = вдвічі більше тепловізійних дронів = вдвічі більше перемог Сил Оборони.

Посилання на банку АХІЛЛЕС

https://send.monobank.ua/jar/47cARtyK1m

Номер картки банки

5375 4112 1813 7722

Подякувати 🎉