Facebook Pixel

В YASNO по-новому працюватимуть із клієнтами-боржниками: що загрожує українцям

Інформація про українців, які заборгували за спожиту електроенергію, відтепер публікуватиметься на сайті Українського бюро кредитних історій (УБКІ). Нововведення стосується клієнтів енергокомпанії YASNO.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Що це означає для українців

Інформація про заборгованість за електроенергію відображатиметься в кредитній історії деяких громадян. Відповідно, якщо хтось із боржників звернеться до фінансової установи для отримання кредиту, то кредитор буде бачити його кредитну історію включно з інформацією щодо заборгованості за спожиту електроенергію. Ці дані дають змогу кредитору оцінити ризики та вирішити, чи надавати позику такому клієнту.

За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, компанія розуміє, що деякі клієнти переживають складні часи через війну. Але такі жорсткі нововведення, пояснив він, стосуються громадян, які свідомо не сплачують за комунальні послуги, але водночас беруть кредити, наприклад, на чергові нові iPhone.

Quote«Саме на таких клієнтів і розрахована така активність. Сьогодні важливо, щоб усі клієнти відчували відповідальність та сплачували за отримані комунальні послуги в повному обсязі, бо це дасть змогу енергетикам і надалі тримати енергетичний фронт», – підкреслив він.

Скільки українці заборгували за електроенергію

За інформацією YASNO, станом на 1 травня 2023 року побутові споживачі накопичили заборгованість за спожиту електроенергію за понад один місяць у розмірі більш як 1,7 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉