Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Борг українців за комунальні послуги перевищив 54 мільярди гривень — Держстат

На кінець вересня 2020 загальна заборгованість населення по оплаті за житлово-комунальні послуги (ЖКП) склала 54,4 млрд грн.

Зокрема, за поставки і розподіл природного газу заборгованість склала 21,1 млрд, по тепловій енергії та гарячої води — 16,3 млрд, за централізоване водопостачання та водовідведення — 5,8 млрд, за управління багатоквартирними будинками — 5,1 млрд за поставки і розподіл електричної енергії — 5 млрд, за надання послуг з вивезення побутових відходів — 1,1 млрд грн.

При цьому у вересні 2020 населенням країни сплачено за ЖКП 9,1 млрд або 110,3% від нарахованих за цей період сум.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомляється, у вересні 2020 з населенням було укладено 4,9 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 40,3 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, склала 23,5 млн грн.

Відзначимо, що сім'я може отримати субсидію, якщо витрати на оплату ЖКП перевищують розмір обов'язкового відсотка платежу. Відсоток обчислюється за формулою:

Підписуйтесь на нас в Google News!

Обов'язковий платіж = середньомісячний сукупний дохід домогосподарства/кількість членів домогосподарства/прожитковий мінімум на одну особу (за станом на 1 січня 2020 року) / 2х15%.

Коментарі

Всі новини