Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зміни до держбюджету. Борг працюючого українця збільшиться на 21 тис. грн

Фото: Нацбанк

Фото: Нацбанк

Через антикризові зміни до бюджету, які Верховна Рада ухвалила 13 квітня, борг кожного працюючого українця до кінця року зросте зі 144 тис. грн до 165 тис. грн, а кожен громадянин держави буде винен 65 тис. грн (було 57 тис. грн). Про це свідчать підрахунки проєкту «Ціна держави».

Інфографіка: «Ціна держави»

Інфографіка: «Ціна держави»

Варто зазначити, що антикризові зміни до бюджету збільшили його дефіцит до понад 298 млрд грн, тобто втричі, а граничний розмір державного та гарантованого боргу зріс до більш ніж 2,7 трлн грн.

Контекст. 19 березня Міністерство фінансів розпочало роботу над змінами до законодавства, зокрема до державного бюджету на 2020 рік, з урахованням фінансування заходів із запобігання поширенню вірусу SARS-CoV-2.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

30 березня під час позачергового засідання Верховної Ради зміни до державного бюджету прийняти не вдалося. Підтримали даний законопроєкт лише 223 депутати. Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, доходи держбюджету на 2020 рік пропонувалося зменшити на 122,9 млрд грн. Загальний фонд держбюджету мав скоротитится на 121,7 млрд грн.

11 квітня бюджетний комітет ВР розглянув поданий Кабміном законопроєкт і затвердив його з деякими змінами. А 13 квітня Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні 249 голосами ухвалила законопроєкт зі змінами в цілому.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини