Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Bank of America прогнозує обвал європейських акцій на 10% до кінця року

BofA прогнозує обвал європейських акцій на 10%. Фото: business.bofa.com

BofA прогнозує обвал європейських акцій на 10%. Фото: business.bofa.com

Аналітики BofA Global Research знизили прогноз для європейських акцій і тепер очікують їхнього зниження майже на 10% до кінця року на тлі погіршення макроекономічної ситуації.

BofA в аналітичній записці знизив свою оцінку європейського ринку акцій із «нейтральної» до «негативної», повідомляє Reuters.

«Макроекономічна ситуація для акцій іде від стану «золотоволоски» до протилежного, що характеризується уповільненням зростання й підвищенням ставки дисконту», — додали аналітики.

Банк також стверджує, що зведений європейський фондовий індекс STOXX 600 завершить рік на позначці 420 пунктів. У п'ятницю, 1 жовтня, індекс перебував біля позначки 452 пункти.

Зазначається, що європейські акції зросли на 70% за останні півтора року завдяки активному відновленню економіки й падінню реальної прибутковості облігацій майже на 200 базисних пунктів.

«Однак реальна прибутковість облігацій починає знову зростати у відповідь на більш яструбину риторику центробанків. Ми очікуємо, що така тенденція триватиме», — зазначають аналітики BofA.

BofA також знизив рекомендацію для виробників засобів виробництва, автомобілів і диверсифікованих фінансових компаній до рівня «нижче за ринок».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини