Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Boeing заплатить $5,4 млн штрафу за несправні деталі в літаках 737 MAX

Компанію Boeing намагаються оштрафувати на $5,4 млн через несправні деталі в літаках Boeing 737 MAX. Це хоче зробити Федеральна авіаційна адміністрація США (ФАА), передає Reuters. У відомстві стверджують, що компанія Boeing не проконтролювала дотримання постачальниками якості системи забезпечення.

Quote«Boeing свідомо представив Boeing737 MAX для остаточної сертифікації льотної придатності після того, як було встановлено, що деталі не можуть бути використані через невдалі випробування на міцність», — переконані у ФАА.

Контекст

У жовтні 2018 року Boeing 737 індонезійської компанії Lion Air впав у Яванське море. Тоді загинуло 189 осіб. Після цього в березні 2019 року в Ефіопії розбився пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines. Він летів до Найробі, Кенія. На борту були громадяни більше 30 країн — 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. Усі вони загинули.

Після цього багато країн, включаючи Росію, США та держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії з міркувань безпеки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наприкінці листопада минулого року авіакомпанії Boeing заборонили видавати сертифікати льотної придатності на літаки 737 MAX. Тепер їх можна отримати тільки в авіаційної влади країни.

9 січня 2020 року американська корпорація надала листування своїх співробітників за 2017-2018 роки. У ній вони зневажливо відгукувалися про літак Boeing 737 Max, а також про регуляторів, обговорюючи можливості обійти їх вимоги.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини