Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Співробітники Boeing назвали творців 737 Max «клоунами під наглядом мавп»

Фото: flickr

Фото: flickr

Американська корпорація Boeing надала листування своїх співробітників за 2017 рік та 2018-й, в якому вони зневажливо відгукувалися про літак Boeing 737 Max, а також про регуляторів, обговорюючи, як обійти їхні вимоги. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Більшість з авторів таких повідомлень були пілотами і співробітниками, які розробляли авіаційні тренажери. Листування об'ємом близько 100 сторінок вже передали до Федерального управління цивільної авіації та до Конгресу США.

Про що йдеться в листуванні?

  • В одному з повідомлень співробітник Boeing висловлюється про 737 Max так: «...створений клоунами, які, зі свого боку, були під наглядом мавп».
  • У наступному листуванні ще один співробітник запитує іншого, чи посадив би той свою сім'ю на літак, на що обидва дають негативну відповідь. «Ти посадиш сім'ю на MAX з пілотом з тренажера? Я особисто ні».
  • Ще в деяких повідомленнях йдеться про те, як уникнути вимог регулятора до пілотів 737 Max щодо навчання на спеціальному тренажері, а також про проблеми з останнім. «Наголошую, наша позиція не змінюється: перепідготовка на тренажері непотрібна. Boeing не дасть це зробити. Ми дійдемо до будь-якого регулятора, який цього вимагає». «Відсутність віртуального тренажера навіть для однієї системи вбиває всю ідею MAX».
  • Були в листуванні також наступні цитати: «Господь ще не простив мене за те, що я приховав минулого року». «Не знаю, чи буду працювати тут у квітні, але брехати FAA я не буду. Нехай цим займаються ті, у кого немає совісті. — Вибач, але не вийде. Совість у нас четверта за важливістю».

Сам Boeing визнав, що в листуванні піднімаються питання, пов'язані з роботою з Федеральним управлінням цивільної авіації США. Проте в компанії також заявили, що тренажери 737 MAX працюють добре.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Тон листів суперечить цінностям Boeing, їхніх авторів буде покарано в дисциплінарному та іншому порядку», — додали в компанії.

Контекст. У жовтні 2018 року Boeing 737 індонезійської компанії Lion Air впав у Яванське море. Тоді загинуло 189 осіб. Після цього у березні 2019 року в Ефіопії розбився пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines. Він летів до Найробі, Кенія. На борту були громадяни понад 30 країн — 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Після цього багато країн, зокрема Росія, США та держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії задля безпеки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наприкінці листопада минулого року авіакомпанії Boeing заборонили видавати сертифікати льотної придатності на літаки 737 MAX. Тепер їх можна отримати тільки в авіаційних держорганах країни.

Коментарі

Всі новини