Facebook Pixel

Black Iron завершить ТЕО нового залізного рудника в Кривому Розі

Black Iron завершить ТЕО нового залізного рудника в Кривому Розі. Фото: blackiron.com

Black Iron завершить ТЕО нового залізного рудника в Кривому Розі. Фото: blackiron.com

Канадська гірничорудна компанія Black Iron очікує, що компанія Wood Plc завершить розробку техніко-економічного обґрунтування Шимановського залізорудного проекту в Кривому Розі на початку 2022 року.

«Wood Plс домоглася значних успіхів у розробці техніко-економічного обґрунтування проекту і управління екологічними ресурсами з екологічних питань. Wood Plс продовжує успішно працювати над техніко-економічним обґрунтуванням проекту, яке Black Iron має намір завершити на початку 2022 року», — йдеться в повідомленні підприємства.

На даний момент завершується проектування технологічного процесу, загального планування майданчика, вибір шахтного устаткування і оптимізується корпус кар'єра.

Telegram Logo

Далі компанія має намір завершити остаточне доопрацювання балансу маси, енергії та технологічних схем з подальшим визначенням розмірів основного обладнання. Після цього постачальникам обладнання відправлять запити на цінові пропозиції.

Black Iron також веде роботи з визначення місцезнаходження майбутнього переробного заводу, хвостосховищ, складів порожньої породи і полігонів.

Компанія заявила, що врегулювала більшість умов з американською корпорацією Cargill, яка готова фінансувати реалізацію проекту розробки Шимановського родовища в розмірі $75 млн. Але за умови проведення комплексної перевірки і продуктивного завершення переговорів.

Нагадаємо, що Black Iron оцінює витрати на будівництво нового залізорудного виробництва в Кривому Розі Дніпропетровської області на рівні до $505 млн.

Контекст. Black Iron оголосила про вторинному публічному розміщенні (SPO) на ринку акцій компанії на суму 10 млн канадських доларів ($8,1 млн). Компанія має намір використовувати залучені кошти для завершення компанією Wood Plc ТЕО Шимановського залізорудного проекту.

Десять років тому Black Iron купила за $13 млн у групи EastOne кіпрську компанію разом з ліцензіями на розробку двох рудних родовищ в Дніпропетровській області: Шимановського та Зеленовського.

Шимановський залізорудний проект передбачає будівництво нового залізорудного виробництва в Кривому Розі Дніпропетровської області. Вміст заліза в руді понад 68%. Потужності виробництва сировини складуть 4 млн тонн на рік на першому етапі і 8 млн тонн на рік на другому етапі.

Повну інформацію про мінеральні ресурси і прогнозовану економіку проекту можна знайти в технічному звіті NI 43-101, названому «(Змінена) Попередня економічна оцінка Шимановського родовища залізної руди з переглянутим обсягом», опублікованому в березні 2020 року і набрав чинності 21 листопада 2017 року. під профілем Компанії на сайті SEDAR на сайті www.sedar.com. Проект оточений п'ятьма іншими діючими рудниками, включаючи Південний ГЗК Метінвесту і залізорудний комплекс ArcelorMittal.

Black Iron — канадська компанія з розвідки та видобутку залізної руди. Головний офіс розташований у Торонто, Канада.

Коментарі

Всі новини