Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скільки втрачає бізнес в Україні через відключення світла та ракетні удари — дослідження

Бізнес втрачає понад 20% прибутку через проблеми зі світлом та обстріли. Фото: vikna.tv

Бізнес втрачає понад 20% прибутку через проблеми зі світлом та обстріли. Фото: vikna.tv

Через постійні відключення електроенергії бізнес в Україні втрачає понад 22% прибутку. Про це свідчить дослідження, проведене компанією Poster POS.

Так, з 10 жовтня (саме в цей день відбулася перша атака рф на енергоінфраструктуру України, — ред.) виручка закладів в Україні впала на 22%. У Києві цей показник сягнув 27%.

На початку листопада ситуація почала потроху стабілізуватися. У порівнянні з даними за початок жовтня та листопада, виручка закладів Києва зросла на 6%, Дніпра – на 5%, Львова – на 15%, а Одеси взагалі на 30%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Втрати українського бізнесу через відключення світла та ракетні удари

Втрати українського бізнесу через відключення світла та ракетні удари

Quote«Ресторатори кажуть, що робота зараз нагадує гру в рулетку. Виручка дуже залежить від кількості повітряних тривог, наявності світла та води, а також генераторів. Але й останні не завжди є панацеєю», – наголошують аналітики.

Так, у деяких закладах Києва, де є генератори, рівень виручки все рівно знижується. Це може бути пов'язано зі зменшенням кількості населення в Києві після останніх атак рф. Крім того, деякі заклади просто не можуть використовувати генератори, оскільки для їхнього обладнання це недоцільно.

Дослідження показало, що все ж найгірша ситуація складається саме у Києві. А все через те, що досить багато закладів знаходяться у ТРЦ, які у разі повітряних тривог зачиняють. Також більшість столичних ТРЦ не працює, коли немає світла. Генератори станом на зараз встановили лише декілька торгово-розважальних центрів Києва.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини