Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські окупанти пошкодили на Київщині понад 300 підприємств, майже третину з них зруйновано вщент

Підприємства на Київщині: як пережили 2022 рік. Фото: Telegram / Олексій Кулеба

Підприємства на Київщині: як пережили 2022 рік. Фото: Telegram / Олексій Кулеба

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну в Київській області постраждали понад 300 підприємства, 90 із них знищено повністю. Про це інформує Київська ОВА.

Quote«Це й знищене обладнання, і складські приміщення, виробничі лінії та комунікаційні мережі, розграбовані матеріальні цінності, заміновані території підприємств. Іншими словами, війна поставила багато підприємств на межу існування», – уточнив очільник місцевої ОВА Олексій Кулеба.

Він додав, що на сьогодні в Київській області загалом зареєстровано 194 тис. підприємств. Ця цифра враховує понад 41,6 тис. нових суб'єктів господарювання, які зареєстрували діяльність на Київщині вже після 24 лютого 2022 року. У КОВА наголошують, що область зараз входить до топ-5 найпривабливіших для бізнесу регіонів країни.

Кулеба додав, що після того, як ЗСУ звільнили область від російських загарбників, сюди релокували свої потужності 55 підприємств. 11 – уже відновили роботу на новому місці.

Контекст. Нагадаємо: релокований бізнес може отримати до 30 тис. євро компенсації за переміщення потужностей у безпечні регіони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини