Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вперше з серпня. Біткоїн обвалився нижче $40 тисяч

Bitcoin вперше з серпня знизився до $39 612. Фото: Flickr

Bitcoin вперше з серпня знизився до $39 612. Фото: Flickr

Вартість найпопулярнішої у світі криптовалюти – біткоїну – 22 вересня ненадовго провалилась нижче позначки у $40 тис. Цифрову валюту спіткало зниження на 3,2%, до $39 612 через критику з боку регуляторів. Востаннє така ціна спостерігалась у серпні.

Зранку справи на світових ринках налагодились і біткоїн швидко зріс у ціні до $42 132. Станом на 14:00 ціна встановилася на позначці $42 185, свідчать дані CoinMarketCap.

Ціни на криптовлюти на 14:00 22 вересня. Фото: CoinMarketCap

Ціни на криптовлюти на 14:00 22 вересня. Фото: CoinMarketCap

Як пише Bloomberg, інвесторів лякає боргова криза китайського гіганта China Evergrande Group, а також наступне засідання Федрезерву США, яке свідчить про потенційно можливе скорочення купівлі активів наприкінці року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Цінові «гойдалки» біткоїна. Фото: Bloomberg

Цінові «гойдалки» біткоїна. Фото: Bloomberg

Цінові гойдалки «демонструють, що біткоїн не застрахований від розпродажу ризикованих активів на традиційних ринках», сказав Ентоні Тренч, співзасновник криптокредитора Nexo. Він додав, що біткоїну необхідно «подолати 200-денну рухому середню на рівні $46 тис. і консолідуватися», перш ніж інвестори зможуть видихнути з полегшенням.

Контекст. Нещодавно біткоїн усього за добу здешевів на 7%. Обвал стався на тлі перспективи банкрутства одного з найбільших девелоперів Китаю — China Evergrande Group.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини