Facebook Pixel

Без примусу: які компанії муситимуть використовувати Дія City

Використання спецрежиму Дія City для компаній буде добровільним, повідомив в інтерв'ю The Page народний депутат Єгор Чернєв.

«У низки компаній з'явилися необґрунтовані побоювання, що в разі введення Дія City їх почнуть ледь не силою «заганяти» в спецрежим. Це не так. Дія City – абсолютно добровільна історія. Якщо компанія хоче отримати податкові преференції, прогресивніше трудове законодавство, то вона може приєднатися. Якщо в компанії немає потреби в тому, щоб отримати преференції, вона може нічого не змінювати», – повідомив він.

Чернєв нагадав, що Дія City пропонує симбіоз ФОПа (фізична особа-підприємець) і штатного співробітника, за якого зберігається гнучкість і додаються соціальні гарантії для працівників.

«Я знаю позицію деяких компаній і асоціацій щодо того, що потрібно залишити схему взаємодії з ФОПами. І ми якраз і залишаємо резидентам 20% на роботу з ФОПами, бо розуміємо, що є послуги, які можна отримати тільки на аутсорсі», – додав він.

Контекст. Спецрежим Дія City націлений на те, щоб зробити роботу IT-бізнесу в Україні комфортнішою, зокрема через запровадження нового формату трудових відносин — GIG-контракту. Завдяки йому співробітники IT-компаній зможуть отримати соціальні гарантії: лікарняні виплати, відпускні тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉