Батько Зеленського потрапив у скандал зі стипендією: що сталося і що він сам про це думає

Олександр Зеленський. Фото: Youtube/ТРК Рудана

Олександр Зеленський. Фото: Youtube/ТРК Рудана

Список довічних державних стипендій видатним діячам освіти, в якому є і батько президента України Олександр Зеленський, буде розширено, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

«Через неочікуваний медійний резонанс хочу пояснити позицію уряду для уникнення спекуляцій: у середу, 2 вересня, проєкт про призначення довічних стипендій освітянам було відкликано задля доповнення списків претендентів. Закликаємо трудові колективи вищих навчальних закладів протягом двох наступних тижнів подати списки кандидатів на державні стипендії, щоб уряд ухвалив рішення до 1 жовтня — Дня працівника освіти», – пише він.

Шмигаль додав, що отримав листа-звернення від трудового колективу Криворізького державного університету економіки та технологій, в якому висловлено незадоволення тим, що уряд не розглянув подання на призначення довічної державної стипендії батькові президента Олександру Зеленському.

Telegram Logo

У листі повідомили, що трудовий колектив неодноразово вносив подання на призначення стипендії, починаючи з 2017 року, і просить забезпечити об’єктивну оцінку заслуг Зеленського з огляду на здобутки й досягнення претендента.

За інформацією ЗМІ, Олександр Зеленський повідомив, що не потребує цієї стипендії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Від нашого інституту висунули дві кандидатури — мене та ще одну людину. Таких, як я, повно по всій Україні. Такі стипендії вручають щороку. І при Порошенкові таке було. І мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського — це мені не потрібно», – говорить він.

Олександр Зеленський додав, що йому досить зарплати та пенсії.

Контекст. На розгляд Кабміну 2 вересня збиралися внести питання щодо затвердження проєкту указу президента про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти. Проте це питання зняли з розгляду.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини