Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці обрали, що має бути на щиті «Батьківщини-матері» замість герба СРСР

«Батьківщина-мати»: що буде на щиті — результати опитування. Фото: Pedro J Pacheco / Wikipedia

«Батьківщина-мати»: що буде на щиті — результати опитування. Фото: Pedro J Pacheco / Wikipedia

У четвер, 21 липня, добігло кінця опитування населення України щодо майбутнього символіки на щиті монумента «Батьківщина-мати», який розташований на правому березі Києва. Його дані свідчать про те, що більшість українців надали перевагу заміні радянського герба на тризуб, повідомляє Мінкульт.

85% опитаних (загалом приблизно 780 тис. людей) віддали свій голос у «Дії» за заміну символіки СРСР на тризуб. Ідею залишити все так як є підтримали 6%, просто зняти радянський герб – 9%. Опитування тривало два тижні.

Quote«Працюємо далі над трансформацією монумента — його переосмисленням і технічними змінами», — додав очільник Мінкульту Олександр Ткаченко.

Контекст. Українська «Батьківщина-мати» є найвищою монументальною скульптурою у Європі — заввишки вона становить 102 м. Її відкрили в 1981 році, автор – скульптор Василь Бородай. Вартість монумента становила 2 млн радянських рублів. В одній руці статуя тримає 16-метровий меч вагою 9 тонн, а в іншій — щит розміром 13 на 8 метрів із гербом СРСР (вагою 13 тонн).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини