Facebook Pixel

Банк Ахметова розширив повноваження правління на грошові операції

Наглядова рада Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) прийняла рішення про згоду на операції рефінансування за Генеральним кредитним договором з НБУ на загальну суму до 13,85 млрд грн.

«Рішення, прийняте Наглядовою радою 23 липня, стосувалося збільшення повноважень Правління на проведення банківських операцій, в тому числі і з НБУ», — повідомили The Page в прес-службі ПУМБ.

Це операції як залучення, так і розміщення коштів, валюто-обмінні операції, операції хеджування процентних і валютних ризиків, інше.

Наглядова рада банку, в тому числі, надала згоду на отримання частини кредиту рефінансування в межах встановленого ліміту, терміном до п'яти років із сплатою відсотків за користування, комісій та інших платежів.

«Об`єм в 13,85 млрд грн — це максимальний допустимий ліміт, який тепер становить 25% активів банку, замість раніше діючого 10%», — стверджують у банку.

Додаткові можливості дозволять банку збільшити кредитування клієнтів.

В якості застави під забезпечення операціями рефінансування були визначені облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) та інші активи банку загальною вартістю не більше 13,85 млрд грн.

ПУМБ входить до списку НБУ системно важливих банків, а також в групу банків, на яких регулятор проводить стрес-тестування для визначення стійкості банківської системи країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉