Facebook Pixel

Байден може дозволити бити американською зброєю по рф, — WP

США готуються ухвалити низку дій для уповільнення прогресу російських збройних сил у війні з Україною. Одним із можливих кроків може бути зняття обмежень, які забороняють Україні застосовувати західне озброєння проти російської території.

Про можливість змін позиції президента США Джо Байдена написав колумніст Давид Ігнатій видання The Washington Post.

Давид Ігнатій, експерт із російсько-української війни та американської політики, обговорив два напрями дій, які плануються американською владою. За його словами, вони прагнуть вплинути на Китай, з одного боку, і з іншого боку, скасувати обмеження на постачання американського озброєння. Стверджується, що Джо Байден готує «нові жорсткі контрзаходи». Однак ці заходи не торкатимуться всього озброєння — вони дозволятимуть застосування засобів «малого радіусу дії», хоча конкретні деталі не розкриваються.

Quote«[Планують. — Ред.] покарання Китаю за постачання ключових технологій москві та скасування обмежень на використання Україною американської зброї», — написав колумніст.

У статті наголошується, що раніше Байден дотримувався «зваженої політики». Проте зараз спостерігається тенденція до зміни цієї політики у бік «ескалації». Колумніст також пояснив, що зміна позиції Білого дому пов'язана із несприятливим розвитком подій для України.

Quote«Той факт, що такі кроки зараз розглядаються, свідчить про зростаючу стурбованість адміністрації щодо вразливості України на полі бою», — йдеться у WP.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉