Facebook Pixel

Аукціон по Будущанско-Чутівської нафтогазової площі був проведений законно — Держгеонадра

Державна служба геології та надр (Держгеонадра) відкинула претензії «Нафтогазу України» до законності аукціону по Будущанско-Чутівський нафтогазової площі, який держкомпанія програла.

Держслужба повідомила, що перед винесенням на аукціон ділянка пройшла всі необхідні узгодження. В аукціоні взяли участь п'ять компаній, в тому числі «Укргазвидобування» (входить до групи «Нафтогаз»), яка посіла друге місце за результатами торгів, запропонувавши за лот 650 млн грн. Переможець торгів — «Нафтогазгеорозвідка» (входить до групи «ДТЕК Нафтогаз») запропонував за спеціальний дозвіл 650,5 млн грн.

З 2011 по 2017 рік ліцензією на цю ділянку володів «Нафтогаз України», однак через порушення ліцензійних умов ліцензія була анульована.

Держгеонадра підкреслила, що всі судові інстанції в 2017-2018 роках підтвердили законність рішення про анулювання цієї ліцензії.

Контекст. 31 серпня Держгеонадра продала спецдозвіл на розробку Будущанско-Чутівської нафтогазової площі за 650,5 млн грн. Ділянка була продана на електронному аукціоні за ціною, яка в вісім разів перевищила стартову.

Будущанско-Чутівська площа знаходиться на території Чутівського та Полтавського районів Полтавської області. До її складу входить кілька родовищ з доведеною ресурсно-запасний базою нафти і природного газу. Площа вимагає детального геологічного вивчення з метою підтвердження її перспективності та виходу на подальшу промислову розробку.

Держгеонадра в липні в третій раз виставила на аукціон вісім нафтогазових ділянок, але 6 липня аукціони не відбулися через відсутність заявок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉