Apple стане першим техногігантом вартістю понад $2 трлн

Компанія Apple може досягнути капіталізації $2 трлн у наступні чотири роки. Серед компаній з ринковою капіталізацією понад $1 трлн вона буде першою.

Наразі Apple трохи випереджає за капіталізацією Microsoft — $1,4 трлн проти $1,39 трлн відповідно. Аналітики Evercore вважають, що у компанії не буде якихось різких стрибків вартості її акцій, передає Barrons.

Однак зазначається, що Apple навряд чи знову зробить ще одну революцію на ринку технологій. Прибуток компанії принесуть сервіси та електроніка, яку можна носити.

Telegram Logo

Контекст. У березні під час торгів вартість акцій Apple знизилися на понад 2% — до $224,3. Через це капіталізація Apple впала нижче за $1 трлн. Єдиною компанією з ринковою вартістю більше ніж $1 трлн залишилася Microsoft.

Apple зареєструвала компанію в Україні. Відповідна інформація міститься в держреєстрі юридичних і фізичних осіб-підприємців. Директором компанії зазначено Романа Гуменюка. Адреса офісу — IQ Business Center.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.