Facebook Pixel

Джефф Безос стане першим трильйонером у світі — дослідження

Фото: comparisun

Фото: comparisun

Найбагатша людина у світі Джефф Безос через декілька років може стати першим трильйонером завдяки пандемії COVID-19. Попит, що був викликаний карантином, призвів до різкого зростання акцій Amazon. Проте наймолодшим з бізнесменів, хто збільшить свої статки до $1 трлн, у 51 рік може стати засновник Facebook Марк Цукерберг.

Безосу 2026 року виповниться 62 роки — саме тоді, за прогнозами, він має стати трильйонером, йдеться в дослідженні сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun.

Останньою компанією, що приєдналася до ексклюзивного клубу «Trillion Dollar Club» на Уолл-стріт, стала Microsoft, ринкова капіталізація якої наприкінці квітня досягла $1 трлн.

Telegram Logo
kompanii-trillion.jpg

Google, схоже, теж скоро приєднається до технічних гігантів Apple і Microsoft, якщо досягне позначки $1 трлн протягом цього року. Так само, як і Amazon, яка перетнула цей поріг ще минулого року, але згодом її капіталізація впала нижче за $1 трлн.

Цифри говорять про те, що незабаром до них приєднається й Facebook, ринкова вартість якої становить близько $665 млрд. За прогнозами, це відбудеться 2022 року.

Контекст. Найгіршого з часів фінансової кризи 2008 року для американських акцій дня п’ять найдорожчих технологічних компаній втратили $321,6 млрд. На долю Apple припала третина цієї суми.

Обвал ринків у понеділок, 9 березня, змінив позиції найбагатших людей світу. Так, 500 найзаможніших людей за добу втратили $238,5 млрд, що стало найбільшим денним падінням з того часу, як індекс S&P 500 почав відстежувати їхні статки з жовтня 2016 року.

Капіталізація державної нафтової компанії Саудівської Аравії Saudi Aramco впала нижче за ціну первинного публічного розміщення (IPO) вперше з початку торгів у грудні.

Коментарі

Всі новини