Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Компанія Apple попередила про небезпеку встановлення iPhone на мотоциклах

Камери iPhone 12. Фото: MacRumors

Камери iPhone 12. Фото: MacRumors

Apple опублікувала новий документ підтримки, в якому попередила користувачів iPhone про те, що камери на їхніх пристроях можуть бути пошкоджені через вплив вібрації на певних частотах. Такі вібрації, наприклад, можуть створюватися потужними двигунами мотоциклів, йдеться в документі.

Компанія пояснила, що об'єктиви камер із оптичною стабілізацією зображення (OIS) або автофокусом зі зворотним зв'язком (AF) можуть бути пошкоджені через використання в них гіроскопів і магнітних датчиків. Тому не рекомендується піддавати iPhone тривалим вібраціям великої амплітуди.

Apple радить користувачам не прикріплювати свої iPhone безпосередньо до рами або керма мотоциклів. Вона рекомендує власникам встановлювати смартфони на малопотужні пристрої, такі як мопеди і електросамокати. Або хоча б використовувати амортизуюче кріплення, щоб звести до мінімуму ймовірність пошкодження від вібрацій.

Компанія не пояснила, чому вона саме зараз випустила таке застереження. Але видання MacRumors повідомляє, що протягом багатьох років на дискусійних форумах та інших майданчиках з'являлися повідомлення про збиток, заподіяний смартфонам у таких ситуаціях, зокрема при установці на гірських велосипедах.

Apple раніше попереджала, що системи OIS і автофокусування зі зворотним зв'язком можуть також страждати від магнітних перешкод, які погіршують роботу камери при використанні її з певними аксесуарами для iPhone. Але проблеми, пов'язані з магнітом, зазвичай носять тимчасовий характер і можуть бути усунені простим видаленням аксесуарів. Вібрація ж може призвести до незворотного пошкодження пристрою.

Всі моделі iPhone, починаючи з iPhone 7, iPhone 6 Plus і iPhone 6s Plus, мають оптичну стабілізацію зображення й автофокусування зі зворотним зв'язком, тому потенційно схильні до впливу вібрацій.

Додатково. Apple почала розсилати запрошення на свою осінню презентацію, яка в 2021 році відбудеться 14 вересня о 20:00 за київським часом. Презентація проходитиме онлайн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини