Facebook Pixel
IT

Нові iPhone, Apple Watch і AirPods: що покаже Apple на вересневій презентації

Осіння презентація Apple 2021: представлять iPhone 13, Apple Watch 7, iPad 6. Фото: BenGeskin / Twitter

Осіння презентація Apple 2021: представлять iPhone 13, Apple Watch 7, iPad 6. Фото: BenGeskin / Twitter

Компанія Apple почала розсилати запрошення на свою осінню презентацію, яка у 2021 році відбудеться 14 вересня о 20:00 за київським часом. Презентація проходитиме онлайн.

Як пише видання Macworld, Apple представить свої продукти на трьох великих презентаціях, які проходитимуть у вересні, жовтні та листопаді. Хоча зазвичай компанія проводить дві осінні презентації. Саме 14 числа мають показати смартфони iPhone 13, навушники AirPods 3 і розумний годинник Apple Watch Series 7.

Telegram Logo

Щодо нового iPhone, то компанія представить чотири моделі: імовірно, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Вони матимуть вуглуватий дизайн (як у попередніх версіях), збільшені блоки камер у версіях Pro й інше розташування в базових моделях. Камеру пристрою буде поліпшено й оснащено швидшим процесором А15.

Apple Watch Series 7 зі свого боку матиме пласкіші краї, а діагональ корпуса збільшиться до 41 і 45 міліметрів. Діагоналі дисплеїв зростуть з 1,78 дюйма до 1,9 дюйма (у версії 45 мм), збільшиться й дозвіл екранів (396х484 пікселів проти 368х448 у великій версії), пише Bloomberg. Старі ремінці буде збережено.

Агентство також повідомляє, що на презентації у вересні представлять і AirPods 3. За дизайном і розміром кейса вони будуть схожі з Pro-версією, але не матимуть системи активного шумозаглушення.

Крім того, очікується, що на презентації через тиждень покажуть низку нових iPad. Звичайна версія оновиться лише всередині, iPad mini 6 може отримати новий дизайн (без кнопки-сканера, схожий на версію Pro або Air). Також від компанії чекають нові MacBook Pro на 14 і 16 дюймів, але поки що незрозуміло, на якій саме осінній презентації їх покажуть.

Коментарі

Всі новини