Apple обійшла за капіталізацією компанії, що входять в біржовий індекс Великої Британії

Корпоративна штаб-квартира Apple в Каліфорнії. Фото: Автор: Daniel L. Lu

Корпоративна штаб-квартира Apple в Каліфорнії. Фото: Автор: Daniel L. Lu

Ціна акцій Apple 2 вересня досягала позначки в $134. В результаті ринкова капіталізація американської компанії склала $2,3 трлн. Це більше за сумарну капіталізацію компаній, що входять в британський біржовий індекс FTSE 100.

Акції Apple ростуть з весни цього року, чому сприяла пандемія COVID-19 і прийняті по всьому світу карантинні заходи, що забезпечили підвищений попит на мобільні гаджети та онлайн-сервіси.

bezymyannyy.png

В кінці липня Apple відзвітувала за третій квартал: виручка зросла на 11%, а прибуток — на 12%.

Telegram Logo

В середині серпня Apple стала першою в історії американської корпорацією, що досягла ринкової капіталізації $2 трлн, і оголосила про розподіл акцій. Це ще більше підштовхнуло зростання її котирувань через те, що акції стали в чотири рази доступнішімі для потенційних інвесторів.

Водночас британські компанії, що входять в FTSE 100, втратили з початку року майже четверту частину сумарної капіталізації. В цей індекс входить багато компаній, що представляють сектора економіки, які серйозно постраждали від пандемії: банківські групи, нафтовидобувачі, туристичні оператори, авіакомпанії, рітейлери.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. У першому півріччі продажі виробника іграшок датської компанії Lego зросли на 14% в річному вимірі. Раніше її зростання фактично припинився в 2017 році. Дохід збільшився на 7% до $2,5 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини