Андрію Богдану пропонували $20 мільйонів за участь у схемах з київським міським бюджетом

Керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що йому пропонували гроші, щоб «не чіпати» голову Київської міської держадміністрації Віталія Кличка. Про це він сказав на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

Quote«Декілька днів тому на мене виходив один із адвокатів, який представився адвокатом одного з таких «смотрящих», який заважає пану Кличку ефективно управляти містом, і висловив таку пропозицію, що робота з місцевим бюджетом Київської міської ради та КМДА дозволяє їм отримувати 40 мільйонів доларів США на рік. Попросив не чіпати все-таки голову КМДА і запропонував цей бюджет поділити навпіл», — сказав Богдан на пресконференції.

За його словами, до цієї зустрічі він готовий не був і не встиг зафіксувати пропозицію. Також Богдан пообіцяв передати цю інформацію правоохоронцям.

  • Контекст
Telegram Logo

Раніше Андрій Богдан звертався до уряду з проханням надати необхідні документи для звільнення Кличка. Останній у відповідь заявив, що розподіл повноважень міського голови Києва і столичної держадміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини