АМКУ розблокував покупку 100 пасажирських вагонів «Укрзалізниці»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) відхилив скаргу компанії «Термінал-Захід», чим розблокував закупівлю пасажирських вагонів «Укрзалізницею».

Рішення повинно бути опубліковано протягом трьох робочих днів, говориться в повідомленні оператора залізниць.

«Колегія щодо оскарження державних закупівель Антимонопольного комітету України від 8 квітня 2021 року відхилила скаргу, яка блокувала процедуру закупівлі пасажирських вагонів «Укрзалізницею», оголошену компанією ще 25 лютого цього року», — повідомляє «Укрзалізниця».

Telegram Logo

Це рішення відновлює тендерний процес із придбання 100 пасажирських вагонів на виконання відповідної програми Державного бюджету України на 2021 рік.

Наступним етапом закупівлі стане розкриття тендерних пропозицій. Залежно від результатів цього етапу «Укрзалізниця» зможе перейти до кроків з реалізації надважливих програм з оновлення пасажирського рухомого складу.

Контекст. Компанія «Термінал-Захід», у формі ТОВ зі статутним капіталом у 10 тис. грн, оскаржила і заблокувала критичну для інфраструктури України процедуру закупівлі.

Скаржник назвався «офіційним дистриб'ютором польської PESA Bydgoszcz SA».

«Укрзалізниця» понад 10 років співпрацює з польським виробником безпосередньо. PESA в офіційній відповіді стверджує, що скаржник до них не має ніякого стосунку й їхню продукцію не представляє.

Довідка. У держбюджеті на 2021 рік передбачено понад 4,5 млрд грн на закупівлю пасажирських вагонів і модернізацію залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини