Facebook Pixel

«Укрзалізниця» оновить вагонний парк упродовж п'яти років

Оператор залізниць «Укрзалізниця» розробила п'ятирічну державну програму оновлення вантажного вагонного парку.

«Укрзалізниця» розробила державну програму оновлення парку вантажних вагонів на 2021-2025 роки. Метою програми є поліпшення технічного стану експлуатованих в Україні вагонів та підтримка вітчизняних виробників рухомого складу», — йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Затвердити «Державну програму оновлення парку вантажних вагонів України на період 2021-2025 роки» планується до кінця 2020 року.

Telegram Logo

У компанії пропонують встановити квоти на імпорт вантажних вагонів іноземного виробництва та заборонити навантаження на станціях України вагонів нерезидентів.

«Держава повинна... захистити вітчизняний ринок від експансії, коли в Україну тисячами завозяться старі іноземні вагони. Найбільше таких вагонів імпортується з Росії. Така ситуація заважає розвитку вітчизняної вагонобудівної галузі», — наголосив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

За його словами, у рамках програми буде розраховано необхідний парк вагонів щодо кожного типу для забезпечення перевезення прогнозованих обсягів вантажів.

«Також ми посилимо технічні вимоги до процедури продовження терміну служби вантажних вагонів. Вони мають виходити на колії тільки належної якості», — підкреслив Юрик.

Згідно з даними «Укрзалізниці», парк вантажних вагонів України нараховує 172 946 одиниць. З них вагони УЗ – 84 851, вагони інших власниківи– 88 095. Середній відсоток зносу рухомого складу УЗ – 87,42%, інших власників – 57,17%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини