Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Amic виплатить $300 тис. компенсації МАУ за завищення цін на паливо

Компанія Amic сплатить $300 тис. компенсації «Міжнародним авіалініям України» в рамках мирової угоди щодо справи про завищені ціни на авіакеросин, тоді як загальні претензії авіаперевізника до компаніх становили 21,6 млн грн. За курсом на момент підписання мирової угоди це було близько $805 тис, повідомило профільне видання enkorr. Таким чином, МАУ погодилася на зниження претензій приблизно в 2,5 рази.

Компенсацію авіакомпанія вимагала за авіагас, який купувала в аеропортах Одеси і Харкова ще в 2014 – 2015 роках. Свої вимоги МАУ обґрунтовувала рішенням Антимонопольного комітету, яке було прийнято за поданою у 2014 році скаргою авіакомпанії до «Лукойл Авіейшен Україна». Це рішення визнавало останню винною у зловживанні монопольним становищем в цих аеропортах. Також на неї було накладено штраф у розмірі 18,7 млн грн, який у ході розслідування зменшився наполовину, оскільки компанія добровільно погодилася усунути інкриміновані їй порушення.

Впродовж майже трьох років правонаступник «Лукойл Авіейшен Україна» компанія «Амік Авіейшен Україна» намагалася у судовому порядку скасувати штраф, але їй не вдалося. У січні 2019-го року суд першої інстанції постановив стягнути з неї на користь АМКУ 37,4 млн грн штрафу і пені.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Це не єдиний конфлікт між МАУ і «Амік Авіейшн Україна». Так, у грудні минулого року компанії сперечалися щодо вартості заправки літаків в аеропорту Харкова. Тоді авіаперевізник повідомив, що призупиняє міжнародні перельоти з Харкова до квітня. У той же час джерела в «Амік Авіейшен Україна» повідомляли, що припинення польотів насправді пов’язане з недостатньою завантаженістю рейсів за циму напрямком.

Коментарі

Всі новини