Ахметов «довгостроково інвестував» у нерухомість на Лазурному березі 200 млн євро

Фото: New Retail

Фото: New Retail

Інвестиційна компанія SCM Holdings Ріната Ахметова придбала у виробника алкоголю Campari Group історичний маєток Villa Les Cedres (у перекладі з каталанської мови – «Кедри») у Франції. Про це йдеться в офіційному повідомленні SCM.

«Компанія розглядає цей актив як довгострокову інвестицію, – зазначається у ньому. – Для SCM Holdings нерухомість є ключовим бізнесом для інвестицій у Європі та Північній Америці поряд з гірничодобувною промисловістю, металургією, енергетикою, ЗМІ та транспортом».

Коли Ахметов з метою проживання купив у Лондоні найдорожчу квартиру в світі, офіційно це теж подавалося як «інвестиція в нерухомість».

Станом на 27 січня, Рінат Ахметов є єдиним українцем, який входить до рейтингу Forbes 500 мільярдерів світу. Він займає 272-е місце, його статок оцінюється у $6,7 млрд.

Villa Les Cedres розташована в містечку Сен-Жан-Кап-Ферра у французькому регіоні Прованс недалеко від Ніцци. Побудована 1870 року. Серед її колишніх власників – король Бельгії Леопольд II. Її площа 1700 кв. метрів.

Передостання господиня вілли Сюзанна Марньє-Лапостелль навесні 2016 року продала її Campari за суму, яку так і не було розголошено. При цьому оціночна вартість вілли та прилеглої до неї території у 14 га становила 1 млрд євро

Особняк було виставлено на продаж за 350 млн євро 2017 року. Зрештою його було продано за 200 млн євро в жовтні 2019 року «неназваному покупцеві». Цим покупцем і виявилася SCM, повідомила FT.

Додатково

Гірничо-металургійна група «Метінвест» Ахметова і Новинського спрямувала 2019 року $82,6 млн в екологічні проєкти Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММК) і «Азовсталі».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини