Facebook Pixel

ABBA випустила новий альбом Voyage після 40-річної перерви

Культовий попгурт зі Швеції ABBA випустив новий альбом Voyage. Реліз, що відбувся сьогодні, став першим за 40 років після розпаду групи.

З інформації на сайті колективу випливає, що до альбому під назвою Voyage увійшли 10 пісень. Деякі з них ABBA вже представила раніше.

Послухати композиції можна на стримінгових сервісах: Spotify, YouTube Music, Apple Music, Amazon Music, Deezer та iTunes Store.

Telegram Logo

Раніше ABBA анонсувала віртуальні концерти. Спеціальна арена на три тисячі місць уже будується в лондонському Олімпійському парку королеви Єлизавети. Очікується, що концерти там розпочнуться в травні 2022 року. На сцені з голограмами членів квартету виступатимуть десять музикантів.

Історія ABBA

Групу було створено в 1972 році. Пік популярності квартету припав на другу половину 1970-х. Проіснувавши 10 років, 1982 року гурт випустив останній альбом.

У 1990-ті було видано раніше неопубліковані пісні групи.

У 2018 році Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенні Андерссон і Анні-Фрід Лінгстад повідомили, що ABBA возз'єднується задля роботи над новим матеріалом і проведення віртуального туру.

Коментарі

Всі новини