Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінська Amnesty позбулася кількасот донорів після публікації скандального звіту по Україні

400 донорів відмовились від фінської Amnesty через доповідь про ЗСУ. Фото: Facebook / Amnesty

400 донорів відмовились від фінської Amnesty через доповідь про ЗСУ. Фото: Facebook / Amnesty

Від фінського підрозділу Amnesty відвернулися приблизно 400 донорів після публікації організацією доповіді, у якій Україну обвинувачують у загрозі цивільному населенню. Про це пише mtv uutiset.

Очільник фінського офісу Amnesty Франк Йоханссон наголосив, що з такою кількістю людей, що вирішили припинити жертвувати організації, він зіткнувся вперше за 32 роки роботи в ній.

«Таке траплялося й раніше, але в минулому йшлося про менш як сотню людей», — зазначив він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На думку Йоханссона, у доповіді міжнародної організації «недостатньо чітко говорилося про те, що вона засуджує воєнні дії росії», що стало величезною помилкою, яка призвела до втрати довіри.

За його словами, остаточні цифри стануть відомими на початку вересня. Також Йоханссон повідомив, що після виходу скандального звіту в місцевого підрозділу організації з’явилися також і нові донори.

Загалом, як свідчать дані сайту фінського Amnesty, у країні в організації налічується майже 40 тис. донорів, 30 тис. із них роблять пожертви на щомісячній основі. Згідно з фінансовою звітністю, у 2021 році Amnesty Finland отримала загалом 5,4 млн євро у вигляді пожертвувань.

Контекст. Нагадаємо: Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила українських військових у тому, що вони ставлять під загрозу мирне населення України, адже базуються в житлових районах, зокрема, школах і лікарнях.

Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International заявило, що не працювало над скандальною доповіддю. 5 серпня директорка українського офісу Amnesty International Оксана Покальчук заявила про своє звільнення з посади.

Згодом в Amnesty International перепросили за «страждання та гнів», спричинені опублікованим звітом, однак свою позицію не змінили.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини