Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Співзасновник шведської Amnesty звільнився через звіт по Україні. Пер Вестберг працював в організації з 1964 року

Скандал з  Amnesty International: через звіт по ЗСУ звільнився ще один керівник організації. Фото: awardworld.net

Скандал з Amnesty International: через звіт по ЗСУ звільнився ще один керівник організації. Фото: awardworld.net

У зв’язку зі скандальною публікацією Amnesty International про Збройні сили України вирішив звільнитися співзасновник шведського підрозділу організації Пер Вестберг. Він пропрацював у ній майже 60 років, пише Expressen.

Quote«Я є членом (організації — The Page) уже майже шістдесят років. З важким серцем через заяви Amnesty щодо війни в Україні я закінчую свою довгу й плідну співпрацю», — заявив він.

Вестберг додав, що початково організацію було створено для звільнення політв'язнів. Однак із часом вона розширила сферу діяльності й отримала значний вплив.

Свою кар'єру в Amnesty International Вестберг розпочав у 1964 році.

Контекст. Нагадаємо: Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила українських військових у тому, що вони ставлять під загрозу мирне населення України, адже базуються в житлових районах, зокрема, школах і лікарнях.

Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International заявило, що не працювало над скандальною доповіддю. 5 серпня директор українського офісу Amnesty International Оксана Покальчук заявила про своє звільнення з посади.

Згодом в Amnesty International перепросили за «страждання та гнів», спричинені опублікованим звітом, однак свою позицію не змінили.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини