Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Amnesty International перепросили за «страждання», спричинені доповіддю по Україні, проте позицію не змінили

В Amnesty International перепросили за «страждання та гнів», спричинені доповіддю, яка звинувачує Україну в загрозі цивільному населенню, що розлютило президента Володимира Зеленського та спровокувало відставку голови її офісу в Києві. Про це повідомляє агенція Reuters.

Нагадаємо, правозахисна група опублікувала звіт у четвер, у якому йдеться про те, що присутність українських військ у житлових районах підвищує ризики для мирного населення під час вторгнення Росії.

«Amnesty International глибоко шкодує про страждання та обурення, які викликав наш прес-реліз про бойову тактику українських військових», – йдеться в електронному листі правозахисної групи до Reuters.

Quote«Пріоритетом Amnesty International у цьому та в будь-якому конфлікті є забезпечення захисту цивільних осіб. Дійсно, це було нашою єдиною метою, коли ми оприлюднили останнє дослідження. Хоча ми повністю підтримуємо свої висновки, ми шкодуємо про спричинений біль».

Нагадаємо, Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила українських військових у тому, що вони ставлять під загрозу мирне населення України, адже базуються в житлових районах, зокрема, школах і лікарнях.

Українська сторона не забарилася з відповіддю на доповідь організації. Зокрема, прокоментували документ у Міністерстві закордонних справ і Офісі президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини