Facebook Pixel

Demining Bootcamp: 30 стартапів представили інновації в гуманітарному розмінуванні

Demining Boot camp: 30 стартапів представили інновації в гуманітарному розмінуванні

Demining Boot camp: 30 стартапів представили інновації в гуманітарному розмінуванні

Близько півсотні команд українських розробників подали заявку на участь в акселераційній програмі підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, що реалізується за ініціативи Міністерства економіки спільно із Kyiv School of Economics. Протягом дводенного Demining Bootcamp, що відбувся у Києві 2-3 грудня, біля 30 команд, що претендують на участь в програмі, представили свої розробки та ідеї. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Quote«Наша глобальна мета – упродовж 10 років повернути у використання 80% потенційно замінованих територій. Щоб досягти її, ми працюємо одразу в кількох напрямках. Це створення конкурентного ринку розмінування, стимулювання розвитку виробництва машин та обладнання в Україні, посилення спроможностей операторів, співпраця з донорами. Один з ключових напрямків — застосування найсучасніших технологій у розмінуванні. Ми прагнемо допомогти нашим винахідникам та інноваторам швидко пройти шлях від ідеї до створення чи масштабування продукту. Це буде експертна допомога, а в разі якщо проєкт перспективний — допомога із пошуком фінансування, сертифікацією, виходом на ринок», — зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Під час Demining Bootcamp команди інноваторів представили експертам свої напрацювання за напрямами «Техніка для розмінування», «Комплексні рішення», «IT-рішення», «Обстеження». Експертна група, до складу якої увійшли представники Національного органу з протимінної діяльності, Міністерства оборони, ДСНС, Міністерства економіки тощо, мала змогу оцінити та надати свої коментарі та поради щодо проєктів, які вже працюють в реальних умовах, і тих, що перебувають на стадії ідей. Науковці запропонували нетрадиційні підходи до обстеження, які заслуговують на увагу. Попереду на команди, чиї проєкти будуть визнані експертами найбільш перспективними, чекає чотиримісячна акселераційна програма. Весною наступного року вже готові чи удосконалені продукти тестуватимуть на полігонах та в реальних умовах

Важливою складовою Demining Bootcamp стала робота в командах над ідеями зі створення більш ефективних продуктів і можливість налагодити горизонтальну співпрацю між бізнесом, розробниками та державними органами.

Прийом заявок на акселераційну програму триває. Реєстрація для участі в програмі доступна за посиланням.

Учасники програми матимуть змогу скласти індивідуальну дорожню карту у супроводі менторів та експертів, отримати підтримку при розробці бізнес-моделі та плану розвитку бізнесу від ідеї чи прототипу до сертифікованого виробу чи технології.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉