Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РФ ракетою знищила льодову арену «Альтаїр» у Дружківці — домашній стадіон ХК «Донбас»

2 січня рф зруйнувала домашню арену хокейного клубу «Донбас» в Дружківці. Фото: ХК «Донбас»

2 січня рф зруйнувала домашню арену хокейного клубу «Донбас» в Дружківці. Фото: ХК «Донбас»

Уночі 2 січня росія завдала два ракетні удари по місту Дружківка Донецької області. Одна з ракет зруйнувала льодову арену «Альтаїр» — домашній майданчик хокейного клубу «Донбас» із 2014 року, повідомили в клубі.

У Дружківці працювала найчисельніша в Україні дитячо-юнацька спортивна школа з хокею та фігурного катання. Арена приймала чемпіонати України, міжнародні змагання, культурно-масові заходи, була місцем відпочинку містян і гостей Дружківки.

Quote«Це вже третя домівка, яку втратив донецький клуб через російських окупантів: Палац спорту «Дружба» в Донецьку, Mariupol Ice Center, а тепер «Альтаїр», — підкреслили в ХК «Донбас».
Quote«Льодова арена… це сотні дитячих змагань, десятки міжнародних турнірів, посмішки дітей… це найбільша школа хокею та фігурного катання в Україні… це люди, які створювали радість усі 8 років із початку війни… немає слів… «визволителі» є$ані…» — написав у ФБ генеральний директор ХК «Донбас» Федір Іллєнко.

Під час обстрілу Дружківки поранено 2 особи.

У Федерації хокею України нагадали, що з початку війни російські окупанти знищили п’ять льодових стадіонів: стадіон «Дружба» в Донецьку, арени в Маріуполі та Мелітополі, Льодовий палац у Сєвєродонецьку, а також арену «Альтаїр» у Дружківці.

Нагадаємо: Міжнародна федерація хокею відкликала в росії право на проведення чемпіонату світу в травні 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини