IT

В Україні об'єднали технології Mobile ID та Bank ID

Автор

Мобільний оператор компанія Vodafone (Україна) та Приватбанк створили систему ідентифікації на базі двох технологій Mobile ID (Vodafone) та Bank ID (Приватбанк).

Як повідомила пресслужба оператора, тепер абоненти Mobile ID зможуть користуватися всіма державними послугами та комерційними сервісами, де раніше ідентифікація відбувалася тільки за допомогою Bank ID. Банк зі свого боку зможе пропонувати клієнтам нові сервіси, для яких потрібна не лише ідентифікація особистості, але й кваліфікований електронний підпис.

Зокрема, нова система дозволяє клієнтам обох компаній подавати та підписувати петиції, голосувати за громадські бюджети, бронювати місця в електронній черзі, а також користуватися електронними послугами на державному порталі iGOV.

Telegram Logo
Quote«Bank ID і Mobile ID технічно доповнюють один одного, за рахунок чого збільшуються можливості застосування кожної з цих систем», — сказав розробник системи Mobile ID Андрія Цапко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

На Старообухівському шосе у ДТП загинули 4 людини. Ймовірний винуватець був раніше судимий

На Старообухівській трасі у 5 км від Києва сталося ДТП, внаслідок якого загинули двоє дорослих і двоє дітей. Ймовірний винуватець був у стані алкогольного сп'яніння.

Угорщина посилить карантин і заборонить в'їзд українцям

Влада Угорщини оголосила про посилення карантину в країні з 15 липня через кілька нових спалахів коронавірусу. Обмеження стосуватимуться й громадян України. Про це повідомила Deutsche Welle.

Головне за вихідні від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 12 липня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу