Facebook Pixel
IT
IT

Топ-3 новинки Samsung 2021 року

Фото: пресслужба Samsung

Фото: пресслужба Samsung

Днями компанія Samsung представила головні новинки 2021 року. Це розумні навушники та нові смартфони.

Навушники Galaxy Buds Pro

Фото: пресслужба Samsung

Фото: пресслужба Samsung


Головні переваги нових навушників — професійний звук та інтелектуальна технологія активного шумопоглинання. За звучання «відповідають» 11-мм низькочастотний динамік для глибших басів і 6,5-мм високочастотний динамік для чітких високих нот. За словами розробників, таке поєднання дає змогу комфортно слухати будь-яку музику — від спокійної класики до ритмічного хіп-хопу.

Також із Galaxy Buds Pro стане зручніше працювати: навушники відокремлюють слова від інших звуків, знижують фоновий шум і підвищують чутність. Для цього тут є три мікрофони та блок розпізнавання голосу. Плюс технологія звукового захисту від шуму вітру, що має значно покращити телефонне спілкування.

Ще одна цікава функція — режим Ambient Sound, який підсилює звуки навколо в межах до 20 дБ. Це дуже зручно під час пробіжки. Крім того, Galaxy Buds Pro розпізнають ваш голос і водночас підсилюють навколишні звуки. Наприклад, коли ви звертаєтеся до когось, вам не треба знімати навушники — музика гратиме тихіше, і ви почуєте тих, хто перебуває поруч із вами.

Додаткова нова функція — автосвітч: навушники автоматично перемикаються з одного пристрою на інший. Тобто якщо ви дивитесь фільм на планшеті й вам телефонують, вони налаштуються на дзвінок. До речі, під час дзвінка відео зупиниться, а потім перегляд відновиться.

З переваг називають тривалий час роботи (до восьми годин), а також зручний дизайн (вони сконструйовані так, щоб не випадати, коли людина знімає маску).

Ціна — від 5,6 тис. грн. У продажу в Україні з’являться з 5 лютого.

Смартфони Galaxy S21 та Galaxy S21+

Фото: пресслужба Samsung

Фото: пресслужба Samsung

Нові смартфони відрізняються за розмірами: Galaxy S21 має 6,2-дюймовий дисплей, Galaxy S21+ – збільшений 6,7-дюймовий дисплей. Також у S21+ витриваліша батарея. У смартфонів однаковий дизайн із металевою рамкою, яка захищає корпус.

Головна перевага новинки — дисплей Dynamic AMOLED 2X Infinity-O з адаптивною частотою оновлення екрана 120 Гц, що автоматично підлаштовує кадрову частоту до типу контенту й не навантажує очі. Для цього тут є функція, яка регулює фільтр блакитного світла.

Але основна фішка — нова камера. Розробники запевняють, що для ідеального фото треба просто клацнути кнопкою, а все інше зробить смартфон. З нових можливостей: функція «Фотокадр із відео 8К», завдяки якій можна робити фотографії з відео; функція «Суперстабілізація», що покращує кадри; «Режим режисера» з можливістю переглянути, змінити й вибрати найкращі кадри; «Режим влогера», що дозволяє знімати одразу на фронтальну й основну камери; функція «Живі мініатюри», яка дає змогу попередньо подивитися кадр, змінити кут, масштабувати та переходити на широкоформатне зображення; вдосконалена функція «Мультикадр», яка одним натисканням робить фото й відео в різних форматах одночасно.

У портретному режимі камера відокремлює зображувані об’єкти від тла, а також пропонує варіанти віртуального студійного освітлення та фонові ефекти. Функція «Космічний зум» фіксує далекі об'єкти; функція «Блокування зуму» мінімізує тремтіння рук і робить чіткіші фото. Також покращили нічний режим — камера робить яскраві знімки, коли навколо темно.

Крім того, смартфони обладнані фірмовою захисною платформою Samsung, яка зберігає конфіденційну інформацію та гарантує підвищену безпеку даних. Є тут і інструмент для захисту та моніторингу приватності. Наприклад, якщо ви бажаєте поширити фото або відео, у вас є можливість видалити метадані щодо локації. З допомогою нової функції Private Share можна контролювати доступ до контенту.

Ціна: Galaxy S21 — від 26 999 грн, Galaxy S21+ — від 31 999 грн. У продажу в Україні з’являться з 5 лютого.

Смартфон Galaxy S21 Ultra

Фото: пресслужба Samsung

Фото: пресслужба Samsung

Це найбільший смартфон серії — 6,8 дюйма. А його екран називають найінтелектуальнішим з-поміж усіх гаджетів Samsung. Частота оновлення екрана налаштовується в межах 10-120 Гц залежно від контенту; дисплей має максимальну пікову яскравість – 1500 нт (що на 25% вище, ніж у Galaxy S20 Ultra), також на 50% більший коефіцієнт контрастності.

Тут професійна камера: 108-мегапіксельний сенсор робить 12-бітні HDR-фото з насиченішими кольорами й ширшим діапазоном. Смартфон знімає у форматі 4К зі швидкістю 60 кадрів/с через усі об'єктиви, включно з фронтальним і чотирма основними, щоб зміна ракурсу не впливала на якість. Також є опція збереження файлів у 12-бітному форматі RAW. Плюс 100-кратний зум зі швидким 2PD автофокусом і вдосконалений сенсор Bright Night, який покращує зйомку в нічному режимі.

Серед інновацій також акумулятор, що поновлює 50% заряду впродовж 30 хвилин, і новий фірмовий колір корпусу Phantom Black — ідеальний чорний, який залишається чорним під будь-яким кутом.

Ціна — від 37 999 грн. У продажу в Україні з’явиться з 5 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉