Facebook Pixel
IT
IT

Megogo вийшов на ринок аудіокниг і подкастів

Автор

Онлайн-кінотеатр Megogo 3 грудня запускає платформу Megogo Audio з 650 аудіокнигами і сотнею випусків подкастів. Цей розділ буде доступний в існуючому додатку відеосервісу, а через місяць — в iOS. Про це повідомив директор з маркетингу та стратегії Megogo Іван Шестаков, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«Протягом місяця бібліотека розшириться мінімум уп'ятеро. А протягом року планується розмістити увесь доступний на території контент», — зазначив він.

Більшість аудіокниг буде доступно в поштучного продажу. У середньому вони будуть коштувати від 70 до 100 грн.

За словами Шестакова, зараз ведуться переговори з правовласниками, великими видавництвами про розміщення на платформі аудіокниг. Зараз відеосервіс домовився про співпрацю з чотирма великими видавництвами.

«На етапі підписання — ще п'ять... Що стосується подкастів: ми готові співпрацювати з будь-якими подкастерами. Проблема в тому, що якісних україномовних подкастів мало... Ми маємо намір самостійно виробляти контент», — розповів Шестаков.


Megogo є найбільшим у Східній Європі та СНД онлайн-, відео- та TV-сервісом з сумарною аудиторією понад 50 млн. Відеосервіс має контракти з найбільшими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney. З 2016 року компанія почала виробляти власний відеоконтент, транслюючи культурні та спортивні події, виступи оркестрів, фестивалі тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉