IT

Megogo вийшов на ринок аудіокниг і подкастів

Автор
Фото: pixabay/sik-life

Фото: pixabay/sik-life

Онлайн-кінотеатр Megogo 3 грудня запускає платформу Megogo Audio з 650 аудіокнигами і сотнею випусків подкастів. Цей розділ буде доступний в існуючому додатку відеосервісу, а через місяць — в iOS. Про це повідомив директор з маркетингу та стратегії Megogo Іван Шестаков, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«Протягом місяця бібліотека розшириться мінімум уп'ятеро. А протягом року планується розмістити увесь доступний на території контент», — зазначив він.

Більшість аудіокниг буде доступно в поштучного продажу. У середньому вони будуть коштувати від 70 до 100 грн.

За словами Шестакова, зараз ведуться переговори з правовласниками, великими видавництвами про розміщення на платформі аудіокниг. Зараз відеосервіс домовився про співпрацю з чотирма великими видавництвами.

«На етапі підписання — ще п'ять... Що стосується подкастів: ми готові співпрацювати з будь-якими подкастерами. Проблема в тому, що якісних україномовних подкастів мало... Ми маємо намір самостійно виробляти контент», — розповів Шестаков.


Megogo є найбільшим у Східній Європі та СНД онлайн-, відео- та TV-сервісом з сумарною аудиторією понад 50 млн. Відеосервіс має контракти з найбільшими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney. З 2016 року компанія почала виробляти власний відеоконтент, транслюючи культурні та спортивні події, виступи оркестрів, фестивалі тощо.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.

Скільки автокамер встановлять в Україні: список міст

По всій Україні планують встановити 700 камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Одним з перших міст після Києва, де запрацює система, буде Харків. Після нього — Одеса, Львів та Дніпро.

Міністр фінансів заявив, що Україна пройшла кризу

На думку міністра фінансів Сергія Марченка, Україна вже пройшла кризовий етап в економіці, що дає підстави очікувати виконання державного бюджету на 2020 рік.