Facebook Pixel
IT

Розробники дотиснули Apple: компанія вдвічі урізала комісію в App Store

Apple вдвічі зменшила комісію в App Store для розробників. Фото: unsplash / @jamesyarema

Apple вдвічі зменшила комісію в App Store для розробників. Фото: unsplash / @jamesyarema

Американська компанія Apple вдвічі (з 30% до 15%) зменшить комісію в App Store для невеликих розробників програмного забезпечення та ігор, які за останній рік заробили менше $1 млн прибутку за платні програми і вбудовані покупки.

Як повідомляється в блозі компанії, як тільки розробник заробить $1 млн за рік, він знову платитиме комісію в розмірі 30%, якщо ж його продажі знову впадуть нижче названої суми, то комісія в розмірі 15% буде відновлена.

Все це Apple робить у межах програми підтримки малого бізнесу App Store Small Business Program і запрацює вона з 1 січня 2021 року. Інші подробиці програми в компанії пообіцяли опублікувати наступного місяця.

Telegram Logo

Видання CNBC зі свого боку зазначає, що такі дії Apple можна розцінити, як «оливкову гілку від Apple», яку вони протягнули розробникам, оскільки зараз законодавці по всьому світу все більше уваги приділяють своїй діловій практиці в App Store. Це пов'язано з тим, що для багатьох людей це єдиний спосіб встановити програми на iPhone або iPad.

Контекст. Раніше відомий розробник online-ігор Epic Games, музичний стрім-сервіс Spotify і Match Group, що володіє сервісом для знайомств Tinder, створили союз у боротьбі проти засилля монополії магазинів додатків, таких як App Store.

Пізніше Apple в щорічному звіті SEC заявила, що зниження комісійних в App Store може зашкодити фінансовим результатам компанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини