Facebook Pixel

Пенсіонерам дали ще півтора року на переказ пенсій в банки: як доставлятимуть та виплачуватимуть

Автор
Доставка та виплата пенсій: Кабмін переніс перехід на банківські карти. Фото: Flickr

Доставка та виплата пенсій: Кабмін переніс перехід на банківські карти. Фото: Flickr

Кабінет міністрів змінив своє рішення щодо обов'язкового переведення пенсіонерів на банківські карти. Передбачалося, що з 1 вересня 2021 року державні виплати додому доставлятимуться тільки малій кількості пенсіонерів — і вже не «Укрпоштою». Решту пенсіонерів переведуть на банківські картки. Тепер ці зміни вирішили відкласти до 1 січня 2023 року, вказується в оприлюдненій постанові уряду №546.

У документі говориться, що Пенсійний фонд у 2023 році повинен провести конкурс на постачальника держвиплат додому пенсіонерам (за місцем фактичного проживання одержувача). До цієї дати зберігається звичний порядок доставки пенсій, допомог та соціальних виплат через «Укрпошту».

Контекст. Кабмін 1 квітня ухвалив постанову, згідно з якою з 1 вересня на отримання пенсій через банки переводилися всі пенсіонери, крім декількох категорій (особи з інвалідністю, особи, які мають потребу в турботі і догляді, особи старше 80 років). А організацію-постачальника виплат додому обиратимуть за конкурсом, що позбавляло «Укрпошту» її монополії.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини