The Page святкує річницю. Що далі

Андрій Юхименко
головний редактор The Page

Рік тому мій колишній головний редактор Андрій Васильєв, що свого часу очолював і український, і російський «Комерсанти», сказав мені дуже важливу фразу: «Якщо протримаєтеся принаймні рік – все буде добре!»

І ось виданню The Page виповнився рік. І ми не просто заявили про себе, а стали відомі в українському бізнес-середовищі та за його межами.

27 травня 2019 року ми запустили наше видання з невеличкої квартири на Великій Васильківській. Про нас написали українські інформагенції та ділові видання. Настрій був піднесений.

Telegram Logo

Ще більше він покращився після того, як ми випустили рейтинг заробітних плат українських топменеджерів приватних компаній.

Після цього мені обірвали телефон прессекретарі цих компаній та власники бізнесу. Прохання було в усіх одне: «Приберіть нас із вашої таблиці». Дехто пропонував гроші, а дехто — погрожував судом та навіть фізичною розправою. Але наша редакція витримала. Жодних змін до цього матеріалу ми не зробили. І з того моменту не робимо.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Я знову ж таки пригадував комерсантівську школу Васильєва, де вчили, що мусиш писати правду, але залишатися з усіма у хороших стосунках. Що ми і намагалися робити.

Скоро чекайте новий рейтинг. Наш підхід не змінився.

Що ми зробили за цей рік? Чимало! Провели інтерв’ю з десятками перших осіб великих бізнесів. Головою першого уряду Володимира Зеленського та головою Національного банку. Щодня ми ретельно відбирали тільки важливі новини для підприємців. За що окрема подяка нашому партнеру з перших днів роботи — економічному тижневику «Перша шпальта».

Що ж далі? Цей рік я б назвав прискореним курсом із цифрової журналістики. Нашу команду поповнили спеціалісти з просування та соціальних мереж. Завдяки їм ми добре навчилися тому, що означає доносити інформацію саме до потрібної аудиторії. І Google почав нам за це віддячувати. Адже наш органічний пошуковий трафік зростає щомісяця.

Звісно ж, нічого цього не було б без наших журналістів та партнерів, які, не маючи мільйонних статків, вклалися і продовжують це робити. Якщо кому цікаво, то список наших акціонерів є у відкритому доступі. Ми пишаємося внеском кожного з них.

Про The Page можна ще довго розповідати. Наприклад, згадати наших спеціалістів із продажу. Або тих, хто пише чудові спеціалізовані статті. Але краще вам в усьому переконатися на власні очі. Заходьте на сайт thepage.ua. Не пошкодуєте.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини