Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Навіщо потрібні професійні об’єднання та асоціації

Вікторія Краснова
т.в.о. виконавчого директора Асоціації правників України
Фото: Werner Heiber/Pixabay

Фото: Werner Heiber/Pixabay

Членство у професійній асоціації для вас не в пріоритеті? Справді, щоденна величезна кількість робочих завдань і загалом, у кого наразі є зайвий час на додаткові активності? Крім цього, членство, зазвичай, не безкоштовне.

Незважаючи на те, що ці твердження правдиві, саме така логіка не дає багатьом повноцінно та професійно розвиватися.

У час, коли все навколо нас так стрімко змінюється та прогресує, постійний розвиток, самовдосконалення та навчання — єдиний шлях до успіху.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Професійна асоціація — це організація, яка поєднує людей за їхньою професією чи галуззю діяльності. Організація, метою якої є розвиток професії, підвищення кваліфікації її членів, інформаційна та експертна підтримка, захист професійних прав і гарантій, представництво інтересів її членів тощо. Також асоціації можуть розробляти етичні правила та стандарти галузі.

Варто звернути увагу і на особливості таких організацій. Зазвичай, вони є неприбутковими та фінансуються коштом членських внесків. Також в асоціаціях є правила, стандарти та цінності, яким мають слідувати їхні члени.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Чим вони корисні?

Професійний розвиток — асоціації запрошують членів на професійні обговорення, круглі столи, дискусії і підвищують рівень обізнаності членів. Також готують експертні та аналітичні матеріали, проводять зустрічі з представниками державних органів та лідерами галузі.

Нові знайомства — в сучасному світі нетворкінг — надзвичайно важлива річ, яка є невід’ємною частиною професійного успіху. Професійні інтереси є фактором, що апріорі зближує під час знайомства. Нетворкінг — це можливість знайти надійних партнерів, друзів та однодумців, також змінити роботу або, навпаки, знайти нового співробітника.

Лідерство — це значна частина розвитку і вашого професійного, і самої асоціації. Тож ви можете не лише вчитися, а й вчити інших. Це важливо не тільки для вашого особистого зростання, а й кар’єрного, бо саме так ви можете будувати ваш особистий бренд та, відповідно, «коштувати» дорожче.

Вплив — великі та сильні організації займаються GR-напрямом (Government Relations — взаємодія з державними органами). Звичайно, що вплив асоціацій набагато вагоміший, ніж чийсь окремий. Тому приєднуючись до асоціації, члени мають можливості використовувати вплив та інші ресурси організації. Наприклад, Організація Об’єднаних Націй вперше звернулася до NGO (Non-governmental Organization — неурядова організація) в 1945 році, і з того часу широко працює з нею, тому що NGO незалежна від впливу уряду.

Посилення репутації для компаній — зараз ми всі говоримо про цінності. Підтримуючи ту чи іншу асоціацію, ваша компанія стає соціально відповідальною та транслює спільні цінності з організацією.

Додаткові переваги — деякі організації пропонують спеціальні знижки серед партнерів організації.

І наостанок приємне — неформальні заходи. Цей перелік надзвичайно широкий: благодійні вечори, спортивні заходи, вечірки, квести та багато іншого. Такі заходи ще й сприяють новим знайомствам і зміцненню зв’язків.

У підсумку

Професійні асоціації — це можливості. Звичайно, це витрата вашого особистого часу, який за правильного та активного підходу ви можете конвертувати у надзвичайно успішні кар’єру, особисте та професійне зростання.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини