Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Гумова жінка» для Кремля та нові обличчя Зеленського. Що далі?

Чи зменшилася загроза прямої агресії Росії після зум-тьорок топ-рівня, що відбулися? Ні, вона стабільно тримається на рівні «цілком можливої» ось уже понад десяток років. Так-так, так десь з 2006 року.

Бо Володимир Путін має місію. І що ближче він до таблички в кремлівській стіні, то більше місія перетворюється на манію. Манію відродження російсько-православної імперії. Яка стане запаморочливою альтернативою гнилого західного світу. Внаслідок чого, як колись сформулював один фантаст, людство житиме довго та щасливо, і помре в один день.

На мою думку, світ справді рухається кудись не туди, але це не означає, що треба повертати на вторований сталінський шлях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Чи чекати на вторгнення з дня на день? Ні, бо Кремль таки вперто й безнадійно будує свою недоімперію. Тому Україна потрібна Росії у функціональному стані. Тобто всі питання геополітики, геоекономіки та військової стратегії мають вирішуватися в Москві. Але водночас Україна має сама себе утримувати. А якщо дійде до вторгнення, то неминучі жертви, руйнування та параліч нашої економіки.

Загалом Кремлю потрібне щось на зразок гумової жінки: функцію виконує, клопоту не завдає.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Тож після відеорандеву Байден — Путін українці можуть видихнути й розслабитися? Знову ні, оскільки поки Росія схильна до імперської шизи, вона не відмовиться від претензій на Україну.

Тому що російсько-православна імперія без України виявляється нежиттєздатним умоглядним конструктом. Виродком без сакрального коріння. Без правильної історії, без видимої прив'язки до православ'я. Без України російські «скрєпи», як залізничні шпали, поведуть недоімперію в бік Орди. Що сьогодні означає – під Китай.

У китайському світі теж треба буде ходити в перукарню строєм, але хрусту французької булки, що збуджує справжнього російського патріота, там не почуєш. Рис поглинають тихо, без хрускоту та пострілів шампанського.

Коротше, Росія за Путіна, та, мабуть, і без нього, не заспокоїться. У НАТО на нас не чекають, навіть якщо ми в ЄС якимось дивом потрапимо. І тут я згоден із президентом Зеленським. І на жодні прямі перемовини Путін не піде, хіба що для злиття України з Росією та Білоруссю в імперсько-колгоспному екстазі.

За фактом наша безпека — це не так американські переговори, як американська зброя в руках українських воїнів. І не лише американська, а й українська насамперед.

А тепер зверніть увагу, як реагує наша дорогоцінна влада на те, що відбувається, як вона мобілізується заради захисту країни.

Усі вже, мабуть, чули про Олександра Гогілашвілі. Так, цей колишній заступник міністра МВС хотів, щоб впізнавали в обличчя. Тепер будуть. Хоча в 2014 році в таке обличчя просто би плювали.

До речі, свого часу замміністрам МВС справді не треба було представлятися. Але не тому, що їх всі знали в обличчя, а просто вони вміли поводитися саме як заступники керівника силового відомства. А не як бригадні з районного ринку.

А нещодавно голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер так само куражився над журналістами. І ось такі факти щоразу будуть бити по рейтингу Зеленського дедалі фатальніше.

Ну гаразд, коли це було за президента-зека... А чому за президента-артиста звідусіль полізла блатна гниль і шваль! Пупи землі, володарі життя... І цінний кадр Гогілашвілі може випливти в іншому хлібному місці. Ось якось випадково згадалося, що наркотрафік із Середньої Азії до Європи проходить саме через ті краї, де трапився інцидент із бикуватим заступником міністра.

До речі, цікаво, коли Офіс президента розповість нам, що вся ця історія була спланованою Путіним провокацією проти Зеленського? Починаючи ще з призначення Гогілашвілі до МВС.

І ще одне діяння, цього разу від народних обранців, зачепило мене не по-дитячому.

Ціла бригада у складі 12 нардепів подала законопроєкт № 6402 про те, що обиратися, зокрема депутатами та мерами міст, можна буде з 16 років. Як на мене, так це ще гірше, ніж висловлювання «Продай собаку, заплати за комуналку» або про «неякісних дітей». Тому що те спонтанно було, як випуск газів із кишківника, а законопроєкт — продумана витівка. Там три сторінки тексту, я дивився.

Ще б запропонували узаконити регентів при слабких правителях країни…

Чому законопроєкт 6402 — дурість? Тому що право бути обраним нерозривно пов'язане з правом обирати. А в Конституції України зазначено, що виборче право настає з 18 років. І взагалі, як ви уявляєте собі мера, який одночасно з вирішенням комунальних проблем здає контрольні у школі, наприклад, з природознавства?

Автори законопроєкту виправдовуються, що це, мовляв, стосується лише особливо обдарованих дітей. Так обдаровані діти розумні. Вони до гарної освіти прагнутимуть, а не до влади, ближче до бюджету! Так і надайте їм можливість вступати до найпрестижніших ВНЗ світу. Причому вже зараз, а не за сто років, як з маячнею з «Економічним паспортом».

Як висновки: який президент, такі не лише замахи й перевороти, а й чиновники з депутатами. Це аксіома, громадяни. Саме нею треба керуватися на виборах, а не вестися на байки про нові обличчя, які раптом стануть вироком для старих шахраїв. Для нас із вами вони стають вироком! Для українців та України.

І так: нинішні «нові обличчя» насправді слід знати в обличчя. Щоб не дати їм втекти після зміни влади.

Текст опубліковано за згодою автора

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини