Бізнес-акваріум: завислі Вітренко та МВФ

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Офіс президента має намір найближчим часом втретє поставити на голосування питання про призначення в.о. міністра Юрія Вітренка.

Quote«Цього разу його запропонують тільки на посаду міністра — ніхто не вимагатиме призначити Вітренка ще й першим віцепрем'єр-міністром. А якщо «Слуга народу» таки не підтримає кандидатуру, то Вітренка зроблять головою Нацкомісії з регулювання енергоринку», — розповіло джерело The Page в Офісі президента.

За його словами, на цьому наполягає президент Володимир Зеленський, який був «неймовірно розлючений» тим, що депутати двічі прокотили Вітренка напередодні.

Telegram Logo

Президент учора збирав членів фракції «Слуга народу» й довго переконував їх цього разу проголосувати за кандидата в міністри енергетики, зазначив співрозмовник видання.

Як повідомило джерело в Мінфіні, переговори з місією Міжнародного валютного фонду закінчилися майже нічим.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Передусім МВФ наполягав на відновленні ринкового ціноутворення на природний газ, на продовженні реформ із боротьби з корупцією, а саме на тому, щоб було розблоковано роботу НАБУ, НАЗК і САП», — говорить співрозмовник The Page.

Зрештою Фонд і далі вимагає аудиту використання попередньої позики. Останній зробить очевидним те, що гроші були витрачені на будівництво доріг, а не на боротьбу з коронавірусом.

«Під час переговорів також постало питання про те, що Нацбанк втрачає свою самостійність», — зазначило джерело в Мінфіні. За його словами, міністерство посилено намагалося відкрутитися від зауважень Фонду, але врешті-решт усе закінчилося заморожуванням переговорів.

Як розповіло джерело в Мін'юсті, туди надійшли запити про ситуацію зі справами і розслідуваннями Приватбанку. Джерело запитів — Мін'юст США. Причина запиту — позов, поданий Коломойським і Боголюбовим проти США на суму $ 23 млн.

Quote«Судячи з усього, олігархи почали відповідні дії проти влади США, які тільки роздратують американську владу», — заявив співрозмовник видання.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини