Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: підвищення податків, банкрутство ОПЗ і невдоволення бізнесу

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Як розповіло The Page джерело в Офісі президента, оскільки транш Міжнародного валютного фонду перенісся на осінь, у владі активно замислилися про наповнення держбюджету.

Quote«Податкова отримала завдання перевірити, наскільки адекватно сплачують податки великі платники податків. Усі розуміють, що є якийсь поняттєвий договір, за яким бізнес відраховує не все, а влада закриває на це очі. Але деякі підприємці, схоже, «перейшли межу». Тому будуть перевірки та розмови з керівництвом великих компаній», — заявив співрозмовник видання.

За його словами, не чіпатимуть міжнародні компанії та тих, хто працює абсолютно в білу. За даними іншого джерела у фракції «Слуга народу», через необхідність наповнити бюджет Мінфін готує великий пакет змін до Податкового кодексу, які зроблять умови роботи жорсткішими. Документ перебуває на фінальній стадії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як розповіло The Page джерело в одній із найбільших бізнес-асоціацій, бізнес категорично незадоволений діями уряду щодо боротьби з коронавірусом. Невдоволення досягло таких масштабів, що найближчим часом безліч компаній, зокрема, «Нова Пошта», «Текстиль-контакт», «Епіцентр», звернуться з протестами до президента Володимира Зеленського та прем'єра Дмитра Шмигаля.

Quote«Готуються як вуличні акції, так і офіційні звернення, петиції, судові позови», — заявило джерело.

За словами джерела в оточенні підприємця Дмитра Фірташа, той готується заявити про свої майнові права на Одеський припортовий завод, на якому він останніми роками сформував рекордну заборгованість у майже 10 млрд грн. Фірташ є головним кредитором заводу й має намір зупинити його приватизацію.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зараз іде підготовка до затяжного конфлікту з державою за підприємство. Ми вибудовуємо юридичну стратегію захисту своїх активів у разі відповідних дій держави. Наприклад, на завершальній стадії перебуває переведення вразливих до українських санкцій підприємств у кіпрську юрисдикцію», — говорить співрозмовник The Page.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини